Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact hazer
- Creates a fine, even and translucid haze without bursts of fog - perfect for accentuating lighting effects
- Continuous output
- Low-noise, maintenance-free air compressor
- Rugged metal housing
- Instantly ready for use without warm-up
- With level indication
- Operates on oil-based fluid
- Control via wireless remote control (optional); wired remote control (optional)
- For application areas such as: Stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 375 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Warm-up time | 0 sec |
| Tank capacity | 2.5 l oil-based fluid fixed tank |
| Fluid consumption | Approx. 2 ml/min |
| Control | Wireless remote control (optional); wired remote control (optional) |
| Housing color | Black |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:25 cm |
| Depth | 48.4 cm |
| Height | 23.6 cm |
| Weight | 12.70 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!