Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Baseplate for mobile use (connectors 6082 included)
- Wall mounting possible (via hole in the base plate)
- Easy installation
- The article is delivered pre-assembled
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- Application possibility: Standing; wall mounting
Scope of delivery
Paraméterek
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Length:31 cm |
| Width | 28 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 0.94 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!