Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-point trussing tower complete set
- For building ground supports with at least 4 towers
- Easy installation
- Adjustable height
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x tower
- 8 x half cone
Paraméterek
| Setup | Easy installation |
| Maximum carrying capacity | 1000 kg |
| Height | Maximum:700 cm |
| Trusspipe | 50 mm |
| Color | Alu colored |
| Strut diameter x thickness | 20 x 2mm |
| Dimensions | Height:1050 cm |
| Weight | 99.52 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!