Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-point truss system with black structured powder-coating
- Easy installation
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Theater; Trade fair and shop fitting; clubs/dancing school; rental
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | 9005 |
| Black, powder-coated | |
| Dimensions | Length:30.8 cm |
| Width | 30.8 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 1.67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!