Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
4-point truss system with black structured powder-coating
- Easy installation
- The article is delivered pre-assembled
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- Application possibility: Standing
half cone
- M10 thread
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm |
| Material | Aluminum |
| Color | Black, powder-coated |
| Dimensions | Length:30.7 cm |
| Width | 30.7 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 1.55 kg |
| Half cone | |
| Thread | M10 thread |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!