Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2-point truss system
- Low weight
- Easy installation
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Installation; trade fair construction; stage; clubs/dancing school; theater; Trade fair and shop fitting
Scope of delivery
- 1 x connection set
Manuals
ManualsParaméterek
| Setup | Easy installation |
| Trusspipe | 50 mm x 2 mm |
| Welding technique | TIG-welding |
| Welding material | AlMg 5 |
| Color | Black, matte, powder-coated |
| Strut diameter x thickness | 16 x 2mm |
| Dimensions | Length:50 cm |
| Width | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Weight | 2.07 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!