Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Single stage step for extension of ALUTRUSS BE stage elements
- Levelling feet
Scope of delivery
- 1 x frame
- 1 x connection set
Paraméterek
| Stairs | Number:1 Pcs. |
| Tread hidth | 99 cm |
| Tread depth | 35 cm |
| Material | veneered plywood |
| Transport aid | Levelling feet |
| Material thickness | 12 mm |
| Dimensions | Width:99 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 60 cm |
| Weight | 11.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!