Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Baseplate for mobile use (connectors 6082 included)
- For the vertical installation of truss elements
- Trusspipe: 50 mm
- Made in Europe
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; wedding/gala/events
half cone
- M10 thread
Scope of delivery
- 1 x plate
- 4 x half cone
- 4 x screw
Paraméterek
| Trusspipe | 50 mm |
| Material | Steel |
| Color | Alu colored |
| Dimensions | Width:80 cm |
| Depth | 80 cm |
| Height | 0.6 cm |
| Weight | 29.19 kg |
| Half cone | |
| Thread | M10 thread |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!