Leírás
Cable routing
- Perfect for short-term cable-attachment
- Priceworthy alternative to cable links made of hard plastic
- The glued surface is just on the left and right side of the cable links
- The middle of the cable links is void of glue
- Eye-catching design
- The cable links are ideally used at the office
- The removal is relatively easy
- You can use it as a marking tape
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Number of cable ways | 1 |
| Elasticity | 8 % |
| Adhesive strength on steel | 16 N/25mm |
| Tear resistancy | 170 N/25mm |
| Carrier | PE-Coating |
| Adhesive force | Approx. 5 hours (23°, 25 mm², 1 kg) |
| Core diameter | 76 mm |
| Storage life | 12 months |
| Color | Yellow |
| Temperature resistance | -10° C - 70° C |
| short-term -20° C - 80° C | |
| Total thickness | 0.28 mm |
| Dimensions | Length:1500 cm |
| Width | 15 cm |
| Weight | 0.96 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!