Leírás
Color marking for cables
- Ideal for quickly identifying the cable length
- The color and the length printed on the label make it easy to find the right cable in the flightcase
- Waterproof tape for outdoor and indoor sticking
- Various versions available
- Made in Germany
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Elasticity | 70 % |
| Adhesive strength on steel | 5 N/25mm |
| Tear resistancy | 100 N/25mm |
| Glue | Natural rubber |
| Carrier | Hard PVC film 32 mm |
| Core diameter | 76 mm |
| Color | White |
| Temperature resistance | - 70° C |
| Dimensions | Length:1500 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Weight | 0.07 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!